Přehled služeb

Relaxační masáž

Při masáži se používají jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody. Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika přímo ovlivňující povrchový lymfatický systém (kůže a podkoží), jež se významně podílí na naší imunitě. Pro koho je tato technika vhodná? *otoky nohou *pocit těžkých nohou *detoxikace*posílení imunity (časté nemoci) *celulitida *základní péče k zeštíhlovacím léčbám *při zadržování vody *urychlení hojení po úrazu/pooperačním stavu * bolestivá menstruace, sterilita, klimakterické obtíže *prevence křečových žil *při artróze *migrény, opakující se bolesti hlavy *při chronické únavě.

Reflexní lymfatická masáž

Účinná a šetrná metoda, jež se provádí na plosce nohy. Napomáhá odstranění škodlivých látek z těla (detoxikace), posílení imunity. Vhodné aplikovat při psychosomatických problémech (deprese, úzkosti, únava a nespavost), při bolestech a poúrazových stavech pohybového aparátu, při kosmetických problémech jako celulitida a otoky. Vhodné pro zlepšení kondice jak fyzicky, tak psychicky. Prevence proti nemocem (pohybový aparát, dýchací cesty, zažívání a vylučování). Hormonální disharmonie (menopauza, šestinedělí,…).