“For a star to be born, there is one thing that must happen: a gaseous nebula must collapse. So collapse. Crumble. This is not your destruction. This is your birth.”

Pár slov o mně

Myšlenka na studium masáží vznikla na popud vlastní potřeby změny v oblasti profesní, tedy provádět činnost, jež mi bude přinášet radost a smysluplnost.

Po většinu svého dosavadního života jsem se věnovala různým sportovním aktivitám a zpětně i nyní vnímám a obdivuji samoregenerační schopnost našich schránek. Přes veškerou zátěž, jíž naše těla vystavujeme (strava, stres, mělké dýchání, nedoléčené nemoci, zranění,…), vykazují věrného přítele.

V dnešní době zdánlivě na nás tlačící „Buď rychlejší, buď výkonnější, všude buď a všechno stihni …“, tím spíše dopřejme svému tělu dostatečný prostor, aby se samo mohlo znovu obnovit.

Masáže tento regenerační proces mohou podpořit, posílit. Zároveň dávají prostor k lepšímu poznání a uvědomování si svého vlastního těla a naslouchání mu.

Jak z pohledu masírovaného, tak z pohledu maséra mi umění masáží přináší radost a naplnění, jež mohu předávat a sdílet s Vámi.

Zuska

“Dopřejte si chvíli klidu stejně tak, jako bájný Fénix, jenž byl z popela znovuzrozen. I vy máte tu schopnost jít novým dnem v plné síle a kráse.”

Phoenix Touch